Terug
Appartement Bellevue in het centrum van Ommen (2p)
- Type: Appartement
- Aantal slaapkamers: 1
- Aantal personen: 2
- Afstand vanaf Utrecht: 113 km
- Faciliteiten:
- Huisdiervrij
- Rookvrij
Boekjebungalow waardeert deze accommodatie als 3 sterren
Beganegrond
- Woonkamer
- Open keuken
- Slaapkamers (1)
- Badkamer met douche en toilet
1e verdieping
- Slaapkamers (1)
Buiten
- Terras
- Open haard
Wilt u genieten van het levendige centrum van Ommen of juist een mooie fiets- of wandeltocht maken door het landschap van het Vechtdal?
U bent bij Appartement Bellevue aan het juiste adres!
Dit vrijstaande appartement is gelegen in het centrum van Ommen en geschikt voor 2 personen.
De woonkamer beschikt over zithoek en er is een open keuken welke is uitgerust met een 2-pits kooktoestel en een koelkast. Tevens beschikt de woonkamer over een kleine eettafel, radio en een flatscreen tv.
Er is een aparte slaapkamer met een tweepersoonsbed (lits-jumeuax).
Er is een nette badkamer aanwezig welke beschikt over een douche, wastafel en toilet.
Eventueel is het mogelijk om met meerdere personen (totaal 5) te verblijven in de woning. De eerste verdieping is bereikbaar door middel van een vlizo trap. Op de eerste verdieping staan 3 eenpersoonsbedden. Dit deel kunt u bijhuren tegen een meerprijs.
Na een prachtige wandel- of fietstocht kunt u buiten op het terras rustig bijkomen en genieten van het zonnetje. Of ’s avonds buiten bij de openhaard nog even met elkaar de dag doornemen onder het genot van een glas wijn.
Door de centrale ligging van dit appartement kunnen er veel uitstapjes gemaakt worden.
Maar ook de supermarkt zit om de hoek, evenals restaurants, de bakker, de slager, kleding- en overige winkels en musea.
Daarnaast kunt u een dag golfen, tennissen of zwemmen in het overdekte- of openluchtzwembad. Bij de nabij gelegen fietsenzaak is het mogelijk om fietsen te huren.
Er is gratis parkeergelegenheid voor de deur.
Huisdieren zijn niet toegestaan.
Het appartement is rookvrij.




